Liitu

Kui on huvi liituda meie klubiga, siis ootame Sind meie koosolekutele uudistama, et mis me siis seal põnevat teeme. Näed inimesi ning saad ennast meie tegevusega kurssi viia. Ja kui oled oma otsuses kindel, siis on võimalus esitada liitumisavaldus (aktsepteerime ainult paberkandjal). Prindi, täida ja too koosolekule juhatuse liikme kätte. Alla 15-aastase liikme puhul on soovituslik kaasa võtta ka vanema kirjalik nõusolek klubis tegutsemiseks

Mida põnevat klubiliikme staatus kaasa toob?
- Koosolekutel otsuste langetamises võimalus hääletada;
- saada kogemusi erinevat tüüpi ja eri suurusega ürituste korraldamisest;
- tasuta sissepääs klubi korraldatud üritustele (k.a. AniMatsuri)*;
- võimalik võtta osa klubi liikmetele mõeldud üritustest*;
- ja muidugi kohtuda lahedate inimestega!

Liikmemaks on aastas 18€. Liikmemaksu arvestatakse poolaasta kaupa (jaanuar-juuni ja juuli-detsember). Liitumiseks maksad esimese poolaasta eest 9€ ning järgmisest poolaastast hakatakse arvestama liikmemaksu. Avalduse allkirjastamise ning liikmemaksu laekumise (vähemalt ühe poolaasta ulatuses) järel oled täieõiguslik liige. 

Maksmine toimub pangaülekandega järgmisele kontole:

Saaja: MTÜ Jaapani kultuuriklubi Asashio kontole:
Pank: LHV pank
IBAN: EE277700771001013231.
Selgituseks märkida aeg, mille eest liikmemaks tasutakse. Kui raha kantakse üle kellegi teise kontolt, siis lisada juurde nimi, kelle eest tasutakse.

* Liikmemaksu õigeaegne maksmine on eelduseks, et saada mõningaid liikmelisusega kaasnevaid soodustusi: tasuta osavõtt korraldatavatest üritustest ning soodustusega oselamine klubsisestel üritustel, kui mingi piletikulu/osalustasu (seikluspargi külastus või uisutamaminek).